Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Niepodlegla
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG

Egzamin na doradcę w przypadku Sił Zbrojnych RP

Komunikat


Na podstawie art. 42 ust. 2 pkt 4 ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych (Dz. U. z 2020 r., poz. 154 z późn. zm.) zostały wyznaczone terminy i miejsca egzaminów dla kandydatów na doradców oraz doradców do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych

  1. 5-6 maja 2021 r. – egzamin dla kandydatów na doradców oraz doradców do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych w Centrum Szkolenia Logistyki w  Grudziądzu ul. Bema 16;

Jednocześnie TDT zastrzega, że egzamin może być w każdej chwili odwołany ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i związane z nią obostrzenia.

 

Jednocześnie TDT zastrzega, że egzamin może być w każdej chwili odwołany ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i związane z nią obostrzenia.


Dodatkowo do dokumentów, o których mowa w zakładkach:

  1. Warunki przystąpienia kandydatów na doradcę do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych do egzaminu”.
  2. Warunki przystąpienia do egzaminu przedłużającego ważność świadectwa doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych”.
  3. Warunki przystąpienia do egzaminu poszerzającego posiadany zakres uprawnień o inny rodzaj przewozu”.

w przypadku żołnierzy i pracowników Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej należy złożyć skierowanie na egzamin wydane przez Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

UWAGA:

Na podstawie  Art. 44. ust 5 ustawy z 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych opłaty za egzamin nie pobiera się od żołnierzy i pracowników Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej skierowanych na egzamin przez Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

 


Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny