Dodaj witrynę do ulubionychDodaj stronę do ulubionychUstaw jako stronę startowąDrukuj stronę
Mapa strony
Galeria zdjęć
Polish English German
Niepodlegla
Biuletyn Informacji Publicznej Transportowego Dozoru Technicznego
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Informacje: Kandydaci na egzamin diagnostów mogą sprawdzić termin egzaminu oraz swój status zakwalifikowania na egzamin            Duplikaty poświadczeń zbiorników LPG
START Jednostka Inspekcyjna TDT Konferencja ON-LINE „Urządzenia transportu linowego. Nowe regulacje"

23

lis

2020

Konferencja ON-LINE „Urządzenia transportu linowego. Nowe regulacje"

Konferencja ON-LINE

„Urządzenia transportu linowego. Nowe regulacje”

data: 15 grudnia 2020 r.

czas trwania konferencji: od godz. 9.00 do godz. 14.45

O konferencji:

W związku z wejściem w życie nowelizacji rozporządzenia Ministra Transportu z dnia 1 czerwca 2006 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie projektowania, wytwarzania, eksploatacji, naprawy i modernizacji urządzeń transportu linowego (Dz.U. z 2006 r., nr 106, poz. 717 z późn. zm.), Transportowy Dozór Techniczny organizuje konferencję on-line, która dotyczyć będzie zagadnień uregulowanych ww. rozporządzeniem, w tym obowiązku opracowania instrukcji ewakuacji z kolei linowych (UTL).


 

Konferencja adresowana jest do użytkowników kolei linowych, wyciągów narciarskich i zjeżdżalni grawitacyjnych oraz firm produkujących i modernizujących urządzenia transportu linowego.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma zaświadczenie o udziale w konferencji.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie konferencji.

Uczestnictwo w konferencji:

Koszt uczestnictwa w konferencji: 250 zł  + 23% VAT od osoby.

Cena obejmuje:

· materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej,

· zaświadczenie uczestnictwa w konferencji.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 11.12.2020 r.

 

Formularze zgłoszeniowe do pobrania:

Dokumenty do pobrania:


KONTAKT:

w sprawach organizacyjnych:

Barbara Małyska-Makowska, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 728 333 224

Barbara Roman, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 513 125 057

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI!

 

Konferencja ON-LINE

„Urządzenia transportu linowego. Nowe regulacje”

15 grudnia 2020 r.

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie nowelizacji rozporządzenia Ministra Transportu z dnia 1 czerwca 2006 r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie projektowania, wytwarzania, eksploatacji, naprawy i modernizacji urządzeń transportu linowego (Dz.U. z 2006 r., nr 106, poz. 717 z późn. zm.), Transportowy Dozór Techniczny organizuje w dniu 15 grudnia 2020 r. konferencję on-line, która dotyczyć będzie zagadnień uregulowanych ww. rozporządzeniem, w tym obowiązku opracowania instrukcji ewakuacji z kolei linowych (UTL).

Konferencja adresowana jest do użytkowników kolei linowych, wyciągów narciarskich i zjeżdżalni grawitacyjnych oraz firm produkujących i modernizujących urządzenia transportu linowego.

Wkrótce przekażemy Państwu więcej informacji na ten temat.

Zapraszamy do kontaktu:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Copyright © 2010 - Transportowy Dozór Techniczny